הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

מחברות ספירלה

לעומת מחברות פשוטות עם חיבור סיכות, עיצובים ספירלה עם כריכות קשות תופסים את העין מבחינה תדמיתית. אבל מלבד מיתוג יוקרתי, צריך להבין איך ניתן להפוך את המחברת להכי נוחה מבחינה שימושיות, לעבודה, לכתיבה. בניגוד לספרים בכריכה קשה, כשהדפים מחוברים בהדבקה או בתפירה, איסוף הדפים ואיגודם יחד באמצעות ספירלה יהיו נכונים יותר במחברות. מחברת ספירלה הכי נוחה לעבודה מפני שניתן להפוך את הדפים מבלי לכופף אותם. אם צריך להפריד דף בודד, מבנה הספירלה מאפשר לתלוש כל עמוד רצוי. ומה שמאוד נוח בנוסף לזאת – אתם יכולים לבחור באיזו צורה המחברת תיפתח. מחברת כריכה קשה עם ספירלה יכולה להיפתח מימין לשמאל, כמקובל בקרב כותבי וקוראי עברית, אך אפשר לבחור סגנונות נוספים.

תוכן מהיר: מחברות ספירלה

מחברות מעוצבות מחברות ספירלה כריכה קשה mahbarot

למה להסתפק במחברות פשוטות, כשאפשר להשיג במחירים אטרקטיביים, פתרונות מעולים, בדיוק לצרכים שלכם?

אצלנו תוכלו לייצר ולהדפיס מחברת ספירלה מעוצבת כריכה קשה או רכה לכל מטרה, בגדלים מגוונים, עם תוספות מעוצבות, בצבעים חיים ושלל אפשרויות.

הרגישו חופשיים לעצב את המחברות שלכם לשימוש בתוך הארגון או לצרכי מיתוג.

ניתן לייצר מחברות מעוצבות לבחירה, בכריכה קשה, לכבוד אירועים, לימי עיון, לטובת מיתוג או יח"צ (יחסי ציבור) ולכל יישום שעולה על דעתכם.

המחברות הנוחות ביותר ללא ספק, הן מחברות ספירלה. מחברות אלה נוחות לסטודנטים, לתלמידי תיכון ואפילו כמתנה ללקוחות, כאשר מחברות אלה מעוצבות עם לוגו של בית העסק, מה שיחדיר את תודעת בית העסק שלכם.

בחנויות לציוד משרדי, ניתן למצוא מחברות מסוג זה, כאשר הן עבות מאוד עם חוצצים, על מנת להפריד בין נושאים שונים, אם למטרת לימוד או אם למטרת עבודה.

רוב הכריכות של מחברות הספירלה, הן כריכות קשות מה ששומר על הדפים שלא ייהרסו או יתקפלו.ישנן מחברות איכותיות שהדפים שלהן עבים יותר. תוכלו למצוא מחברות אלה בגדלים שונים.

 

ישנן מחברות ספירלה עם שורה אחת, משבצות וניתן למצוא אותן בפתיחה לשפה העברית מימין, או לשפה האנגלית משמאל.מי שמעוניין לרכוש מחברת, אשר תשרת אותו בלימודים, בעבודה או אפילו כמחברת לתזכורת של מטלות שונות, זוהי המחברת המומלצת ביותר.

מחברות – מצרך בסיסי למטרות שונות

מחברות הן מצרך בסיסי לכל מיני מטרות. בשוק ישנם סוגים שונים של מחברות, כאלה שהן בעלות כריכה רכה, קשה, מחברות ספירלה  מעוצבות עם גרפיקה מעניינת וחלוקה פנימית נוחה עם חוצצים. גם כמות הדפים והנושאים ניתנת לבחירה. מחברות באופן כללי, מחירן נע בין כמה שקלים בודדים לבין עשרות שקלים, תלוי בסוג וגודל המחברת.רבים אינם מתפשרים על איכות, כאשר מדובר על מחברת מעוצבת למטרת קידום מכירות. היום קיים ביקוש רב למחברות אלה.

זו הסיבה שעל מנת לא לרכוש חתול בשק, מומלץ לפנות אל חברה העוסקת במוצרי קידום מכירות שתוכל למתג אתכם באמצעות מחברת מעוצבת שתוענק כמתנה ללקוחות החשובים לכם. לא מומלץ למתג את בית העסק שלכם, על מוצרים באיכות ירודה ולכן, יש לבדוק את מחברות  הספירלה מקרוב ולבחון את איכותן.

שימו לב כי המחברת תענה על צרכיכם

יש לשים לב, כי המחברות שאתם מעוניינים להשתמש בהן כמיתוג העסק שלכם. למשל האיכות של המחברת, כמות הדפים, העיצוב הפנימי של הדפים, כריכה מעוצבת על פי טעמכם ועוד.יש לבצע סקר שוק בין כמה חברות מוכרות כאשר גם האיכות חשובה וגם המחיר ואז, תוכלו לבחור איזו חברה נראית לכם כטובה ביותר. מחברות מסוג ספירלה משתמשים בהן גם כמוצרי פרסום ובהדפסה איכותית וצבעונית. בגלל השימוש היום,יומי בה החשיפה היא גדולה. היום ניתן להפוך כל מוצר למתנה ואפילו עם הקדשה. הדבר הכי קל ליישום הוא הדפסה של לוגו או עיצוב של מחברות. בתי דפוס וחברות העוסקות במוצרי קידום מכירות יכולות לפי בקשתו ועיצובו של הלקוח, ליצור עבורו מחברות מיוחדות מסוג ספירלה.

מדוע כדאי להדפיס מחברת ספירלה כריכה קשה

כריכה שעשויה מחומר איכותי ונוקשה מעניקה כמה יתרונות מרכזיים, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת שמירה על דפי הפנים ואסתטיקה מתמשכת.

ברובד העיצובי, מחברת ספירלה עם כריכה הקשה היא זו שנותנת את הנגיעות היוקרתיות יותר והגימור הכי נחשב.

מי שמזמין מוצר כזה בעצם אומר בצורה ברורה שהוא לא מסתפק בפחות מהטוב ביותר.

הכריכה הזאת שומרת על דפי הפנים, המחברת נראית כחדשה גם לאחר שימוש ניכר, הדפים לא מתקמטים ולא נקרעים.

בנוסף, במחברת כזאת מאוד נוח לנהל רשימות או להכין שרטוטים, סיכומים וכל דבר אחר, בכל מקום.

הסיבה לכך: 

אפילו ללא שולחן בסביבה, הכריכה הופכת בעצמה למשטח כתיבה נוח להפליא. כלומר, אם אתם שואפים ורוצים לעורר רושם יוצא מן הכלל וכדי שהלוגו או המיתוג שלכם יקבל את המקום הראוי, עיצוב מחברת יוקרתית, עם כריכה הולמת, זה הדבר הנכון בשבילכם.

ביכולתנו לעצב את הכריכה בטעם שלכם. על גבי הכריכה האיכותית תוכלו להזמין כל עיצוב מחברת וכל גרפיקה שתרצו, לדוגמא:

 • נוכל להוסיף את הלוגו של החברה, על רקע צבע שיבליט אותו.
 • ניתן לשלב מגוון צבעים, עיטורים, הדפסות, כגון שם החברה, דוגמאות למוצרים שאתם משווקים, סלוגן פרסומי, קוד QR שמוביל לאתר שלכם, שם הדף העסקי בפייסבוק ועוד – כמעט שאין מגבלה עיצובית או תוכן אשר לא ניתן להביא לידי ביטוי על גבי המחברת המעוצבת
 • נוכל לקבל מכם עיצוב מן המוכן או לעצב עבורכם כריכה מושקעת, לחיזוק שם החברה, מותג, תדמית.
מחברות ספירלה
מחברות ספירלה

כמות מינימלית להזמנת מחברות ספירלה עם כריכה קשה

מכיוון שאנו מתמחים בעיצוב, הדפסה וכריכת מחברות, ביכולתנו להציע כל כמות הנחוצה לכם.

ניתן להזמין מחברות החל מ-100 יחי ומעלה (ניתן לייצר מעט פחות אך ללא עלות/תועלת כדאית) עוד על הדפסת מחברות מעוצבות

בין לקוחותינו – עצמאים בעלי עסקים קטנים, חברות גדולות ודומיננטיות במשק, רשויות ומשרדי ממשלה, עסקים מכל סוגי הענפים.

כמות שכזאת יכולה להתאים לכל גוף מוסדי שהוא, למוסדות חינוך, איגודים מקצועיים, מפיקי כנסים, מרצים וכו'.

איזה גודל של מחברת אפשר וכדאי לבחור ?

בעיצוב מחברת ספירלה בהתאמה אישית, אין גבול לבחירות שאתם חופשיים לקבל. מבחינה טכנית, ניתן להכין מחברות לא רק בכל כמות אלא גם בכל גודל. הגדלים הפופולריים שמקובל להזמין הם:

 • מחברת ספירלה A6

  גודל כל עמוד במחברת A6 כזאת הוא 10.5 ס"מ על 14.8 ס"מ. גודל כזה הוא שווה ערך לחצי עמוד A5.

 • מחברת ספירלה A5

  גודל כל עמוד במחברת A5 כזאת הוא 14.8ס"מ על 21 ס"מ. גודל כזה הוא בעצם פעמים גיליון של A4 (נייר A4 הוא גודל נייר מדפסת סטנדרטית) – מחברת במידה A5היא מידת המחברת המבוקשת ביותר

 • מחברת ספירלה A4

  גודל כל עמוד במחברת A4 כזאת הוא 21 ס"מ על 29.7 ס"מ. גודל עמוד זה שווה ערך לפעמיים A5

 

במידה ונחוצה לכם מחברת בגודל אחר, לא סטנדרטי ולכל תכלית שהיא, צרו איתנו קשה ונעצב עבורכם את המחברת הנכונה, בגודל הנכון.

עוד מידע על מידות נייר ומידות לדפוס

מידות נייר אשר משמשות אותו לייצור מחברות ספירלה מעוצבות

מידות-נייר-A4-A5-A6
מידות-נייר-A4-A5-A6

איך הופכים  מחברת ספירלה לנוחה לעבודה

לעומת מחברות פשוטות עם חיבור סיכות או בשמן המוכר מחברת כריכת סיכות, עיצובים ספירלה עם כריכות קשות תופסים את העין מבחינה תדמיתית. אבל מלבד מיתוג יוקרתי, צריך להבין איך ניתן להפוך את המחברת להכי נוחה מבחינה שימושיות, לעבודה, לכתיבה.

בניגוד לספרים בכריכה קשה, כשהדפים מחוברים בהדבקה או בתפירה כמו במחברת כריכה דבק, איסוף הדפים ואיגודם יחד באמצעות ספירלה יהיו נכונים יותר במחברות. מחברת ספירלה הכי נוחה לעבודה מפני שניתן להפוך את הדפים מבלי לכופף אותם. אם צריך להפריד דף בודד, מבנה הספירלה מאפשר לתלוש כל עמוד רצוי. ומה שמאוד נוח בנוסף לזאת – אתם יכולים לבחור באיזו צורה המחברת תיפתח.

מחברת כריכה קשה עם ספירלה יכולה להיפתח מימין לשמאל, כמקובל בקרב כותבי וקוראי עברית, אך אפשר לבחור סגנונות נוספים.

ניתן לעצב את המחברת בפתיחה הפוכה, כלומר משמאל לימין (באופן המקובל בארצות דוברות אנגלית או שפות מערביות אחרות). אפשרות נוספת – פתיחה מלמעלה. פתיחה מסוג כזה מאוד נוחה להכנת שרטוטים, איורים, תרשימים וכדומה. אנשי פרסום, מהנדסים, מרצים ומורים עשויים להפיק תועלת רבה ונוחות עבודה מבחירה כזאת.

אילו עיצובי פנים אפשר להדפיס

אנו מתמחים בהדפסת מחברות והתאמת כריכות כמעט לכל מטרה ובכל עיצוב שרק תוכלו להעלות על דעתכם.

כלומר, אתם יכולים להזמין מחברות עם דפי פנים צבעוניים או עם דפי פנים בשחור לבן.

לפי תוכנית העבודה או התכנים הצפויים, תוכלו לבחור דפי פנים בעיצוב חלק, עם שורות מודפסות ברווחים גדולים או שורות ברווחים קטנים, מחברות משבצות ועוד. בתוך דפי הפנים ביכולתנו להטמיע את הלוגו שלכם, מגוון רחב של מסרים, עובדות, מידע, ציורים, איורים ובקיצור – התאמה אישית מושלמת, עם עיצוב גרפי מהשורה הראשונה.

תוכלו להחליט האם הדפסת הפנים תגיע ממש עד לשולי הדף או שדרושים לכם שוליים לבנים. אפשר להוסיף סימוני קווים לשוליים ועוד שלל אפשרויות אחרות.

זקוקים להשראה ולא בטוחים מה ישמש אתכם על הצד הטוב ביותר? תוכלו להיעזר בניסיון הרב שלנו, כך שהתוצאה המשולמת תתקבל ללא טרחה מצדכם ועם ההדפס ועיצוב הפנים לפי הצרכים שלכם

 

דפי-פנים מחברות מעוצבות
דפי-פנים מחברות מעוצבות

הדפסת דפי פנים בעיצוב לבחירתכם

אתם מחליטים איך נראים הדפי הפנים של המחברת שלכם. דפי שורות, דפי משבצות, נקודות, קווים שחור/לבן, צבעוני , או כל עיצוב אחר

שאלו את נציגי השירות…

 

האם כדאי לבחור מחברת עבה או מחברת דקה ?

מחברת ספירלה עבה, במיוחד עם כריכה קשה, זו מחברת עם המון נוכחות. היא נוחה מאוד לכתיבה ותוכל לשמש אתכם, את הלקוחות או העובדים שלכם, לאורך זמן.

אם המטרה שלכם היא להפיץ את המיתוג שלכם, זו דרך טובה מאוד להבטיח שיראו אתכם הרבה ובגדול. מצד שני, יתכן שהמטרות שלכם יהלמו חלוקה של מחברות דקות יחסית, שלרוב תהינה פחות כבדות במשקלן.

גם את מספר הדפים אתם יכולים לבחור, כך שתתקבל מחברת עבה, מחבת דקה או בעובי בינוני. נתוני העזר הללו יכולים לעזור:

 • מספר דפים התחלתי למחברת ספירלה עומד על 40 דף. שימו לב שכל דף שווה לשני עמודים.
 • ביכולתנו ליצור עבורכם מחברות בנות מספר דפים כפול (80 דף), אך הרגישו חופשיים לשנות את מספר הדפים אם אתם צריכים יותר מזה – זו כמות הדפים הפופולארית ביותר – מומלץ
 • רבים מלקוחותינו שצריכים מחברות עבות במיוחד מבקשים ומקבלים מחברות ספרילה ממותגות בכריכה קשה ו-100 דפים ויותר על פי הצורך

כך תוכלו לשדרג את המחברות אפילו יותר

רוצים להשיג אפקט "וואו" עם המחברות שנתפור לכם בהתאמה אישית ? ביכולתנו לעצב גם מחברות הכי יוקרתיות שיש, עם שלל גימורים יוקרתיים – הכירו את מחברות פרימיום

לדוגמא, ניתן להוסיף הבלטות, לצפות עם לכה סלקטיבית שיוצרת טקסטורה מיוחדת ועוד שלל פתרונות. צרו איתנו קשר ונתאים את השדרוג לתקציב שלכם, לחברה שלכם, לצרכים שלכם.

סיימתם לבחור עיצוב ואתם צריכים מחברות לאירועים או הזדמנויות שונות? אפשר להזמין מחברות עם עיצוב דומה או זהה, אך עם גימורים שונים. לדוגמא, מחברת לשימוש יום יומי בכריכה רכה ומחברת שתחולק בכנס עסקי, עם כריכה קשה.

דוגמא אחרת: מחברת עם כריכה קשה רגילה מקובל לחלק לפלח לקוחות רחב, בעוד שמחברת יוקרתית יותר עם הבלטות ולמינציה או לכה, מקובל לחלק לפלח לקוחות מסוג פרמיום.

 

לסיכום: מחברות ספירלה

מתוך ההכרות שלנו והפידבק מהלקוחות שלנו, אנחנו יודעים לומר שמעל לכל ספק, מחברות ספירלה עם כריכה קשה הן הבחירה המעודפת על המשתמשים בישראל. רוב מוחלט של המשתמשים מגדירים את המחברות האלה כמועדפות עליהם לשימוש יומיומי כאשר הפילוג היחיד הוא בין הקבוצה שמעדיפה פתיחה לצד ובין אלה שאוהבים את הפתיחה עליונה.

לגבי דפי הפנים של המחברות, רוב המשתמשים מעדיפים שורות רגילות אבל יש מגמה הולכת וגדלה של משתמשים שמחפשים להשיג מימד נוסף, ומייצרים את דפי הפנים עם חלוקה לניהול משימות, או חזית שורות וגב עם Action Items. עוד פתרון מעניין שעישנו לא מעט בעיקר למעצבים ומתכננים, הוא הדף הימני שהוא הגב של הדף הקודם עם נקודות עבור סקיצות ושרטוטים מהירים, והחזית של דף שמאל שורות לסיכום ונקודות להמשך.

התאמה האישית של כריכת המחברת

כריכת מחברת ספרילה היא זו שמושכת את עיני המשתמש בנקודת הפתיחה (תרתי משמע). וזה לא רק הצבע של הכריכה אלא גם עובי הכריכה, סוג הנייר, אפשרויות הגימור – נקודת הפתיחה של עיצוב מחברות אישיות.

את סוג הכריכה מומלץ לבחור אחרי שהחלטתם כמה עמודים תכלול המחברת. אם מדובר במחברת יחסית דקה, אפשר לבחור כריכה עם חיבור סיכות, כריכה רכה או קשה, עם ספירלה ועוד. אם המחברת עבה למדי, תוכלו לבחור עיצוב מושקע ומרשים, עם כריכה קשה, עם חיבור דבק חם או ספירלה.

לרוב, כריכת המחברת תהיה צבעונית אך היא לא חייבת להיות צבעונית מדי. נוכל לייעץ לכם ולסייע בבחירה מיטבית, כדי שהסגנון יהיה מרהיב אך לא מקושקש, צבעוני ויפה, אך מבלי ליצור גודש.

אם מדובר במחברות יוקרתיות, נוכל להציע שלל שדרוגים (גימורים): למינציה, שכבת לכה, יצירת הבלטות, הטבעות יוקרתיות צבעים, בגווני זהב, כסף ועוד, לבחירתכם.

דבר נוסף: הכריכה יכולה להיות מבריקה ונוצצת או בגוון מט, עם או בלי למינציה, הכל הכל, כפי שתרצו, שום דבר לא מוכתב מראש או מוגבל באיזו צורה או אופן.

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

מחברת עם כריכה קשה עם תפירה והדבקה חמה

מחברת בגימור יוקרתי
דמוי עור/ הטבעות/ פוייל

מחברת כריכה רכה
שדרה מבוססת סיכות

מחברות עם כריכה
שלד באמצעות דבק

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

i

שים לב - הצעת מחיר מנצחת לפניך

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה
דילוג לתוכן