הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

מחברות

מחברות, יכולות להיות בהחלט כלי לארגון נכון של משימות, פגישות, מטלות ועוד. גם בעידן הדיגיטלי, מחברת אינה הולכת לאיבוד, היא עדיין ותמיד נמצאת בשימוש. מצרך זה, מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד ותתפלאו גם בעלי עסקים ומנהלי חברות, משתמשים במחברות. זו הסיבה כי אנשים רבים, ישמחו לקבל מתנות שימושיות כמו מחברות ממותגות אוו מעוצבות אשר הן תהיינה להם שימושיות.ישנן מחברות בעלות כריכה קשה או כריכה רכה, מחברות מסוג ספירלה או מחברות שחוברו בדבק חם או בסיכות.

תוכן מהיר: מחברות

מחברות מעוצבות מחברות ספירלה כריכה קשה mahbarot

מי שמעוניין במיתוג שיעשה  את ההשפעה הנכונה, עליו לעצב מחברת ממותגת, כזו שתמשוך את העין והלוגו שלכם יתנוסס עליה. מי אינו אוהב לקבל מתנות שימושיות? לכן הרעיון של מחברת ממותגת יכול לתפוס תאוצה. ההשקעה אינה רבה והפרסום עובד ממש נהדר. תוכלו לחלק מחברות ממותגות בכנסים, תערוכות , ימי עיון ועוד. כאשר המיתוג שלכם בדמות לוגו העסק מתנוסס על מחברות מעוצבות, רואים אתכם היטב.

מחברות מעוצבות וממותגות כמוצר מבוקש במיוחד

תוכלו למצוא מחברות מושלמות שגם הכריכה וגם הדפים הפנימיים הם ממש מושלמים ומתאימים לדרישות ולצרכים שלכם. או שאתם מכירים מה בעי עסקים צריכים ותוכלו לעצב להם מחברת מושלמת מכל הבחינות. ישנם בעלי עסקים שאוהבים לכתוב רעיונות עסקיים, לרשום תאריכי ישיבות, תזכורות, שיווק ועוד. ניתן יהיה להוסיף לוגו ואפילו להשקיע יותר בנראות של המחברת. ישנם עיצובים צעירים ודינאמיים או יוקרתי שיתאים למנהלי החברות שברצונכם לצ'פר.

 

ניתן ליצור מחברת בעיצוב אישי שלכם ואפילו תוכלו להתייעץ עם הגרפיקאי שאמון על נושא העיצוב של מחברות מעוצבות. ישנם גדלים של מחברות כגון 5A שזה הגודל האידיאלי למחברות מעוצבות למיתוג בית העסק שלכם. תוכלו בכל דף פנימי לפרסם את המוצרים שלכם, את פרטי העסק וההתקשרות, מייל או כתובת האתר שלכם. אם אתם בעלי עסק או חברה שאוהבים להשקיע, העלות היא מינימאלית בהשוואה למוצר שימושי ומושלם שילווה את לקוחותיכם בכל יום.

 

מיתוג מושלם לעסק קטן או גדול באמצעות מחברות מעוצבות ושימושיות

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול, המיתוג הוא הכרחי ולכן, תוכלו לגרום למקסימום פרסום במינימום מחיר. הכוונה היא למיתוג העסק שלכם באמצעות השפה הגרפית, אשר תעביר היטב את המסר שלכם ותגרום לכך שתמיד יראו ויזכרו אתכם והמותג שלכם כבר ייכנס בתודעת הלקוחות. למשל ניתן יהיה להעביר מסר באמצעות טקסט נכון או סלוגן מתוחכם שיגרום לחיוך בקרב מי שיקבל מחברת מעוצבת מכם. גם הכריכה של מחברות מעוצבות וממותגות היא למעשה כרטיס הכניסה של עיצוב מרשים שיצוד את עיניהם של הלקוחות.  למשל ציפוי של למינציה איכותית, כריכות בעלות טקסטורות עם מגע משי או מגע מחוספס. תוכלו להקדיש לכל מנהל חברה הקדשה אישית, מה שיגרום לו לחוש כי חשבתם עליו באופן אישי.

 

מי אינו אוהב כי מחברת המשימות שלו תיראה כמו מיליון דולר? למנהלים רבים, מחברת מעוצבת על שולחנם, יכולה להוות עבורם כמקור גאווה. גם המשימות והפגישות יהיו רשומים במחברת וגם בכל פעם הלוגו של בי העסק שלכם יתנוסס מול עיניהם של לקוחותיכם. יש לציין כי המחירים של מחברות מעוצבות משתנים לפי הכמות. כאשר תדפיסו בכמויות קטנות, תוכלו ליצור הקדשה אישית שלכם ועיצובי כריכה מיוחדים.ישנן מחברות ממותגות עם סיכות, ספיראלה, כריכה קשה או רכה כאלה שיש בהן חוצצים, מחברות שמגיעות עם עט, מחברות עם כיס ועוד. מחברת ממותגת, צריכה להתאים לקהל היעד שלכם ועל זה יש צורך לתת דגש נוסף.

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

מחברת עם כריכה קשה עם תפירה והדבקה חמה

מחברת בגימור יוקרתי
דמוי עור/ הטבעות/ פוייל

מחברת כריכה רכה
שדרה מבוססת סיכות

מחברות עם כריכה
שלד באמצעות דבק

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

i

שים לב - הצעת מחיר מנצחת לפניך

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה
דילוג לתוכן