עם כל הטכנולוגיה סביבנו, מחברות מעוצבות שומרות על המיקום הגבוה והקבוע שלהם ככלי עבודה אישי ומרכזי בניהול המשימות שלנו, סיכומים, כתיבה יוצרת, איורים וסקיצות. ככזה, המחברות המעוצבות הן פתרון מיתוגי מנצח הן בקשר בין המשתמש למוצר והן למשך השימוש בו לאורך זמן .
מחברות-פרמיום

מחברות פרמיום תמיד מצליחות להמם את המשתמש. הגימור הקפדני יחד עם תחושת יוקרה וייחוד.
אנחנו מכירים גם את המבט של האדם לידינו כשהוא בוחן את המחברות פרמיום המיוחדות שלנו, אין ספק שזהו פתרון מיתוגי פרקטי שמושך תשומת לב אין סופית למותג ונוכחות שלו.
מדובר, איך לא, במחברת פרמיום.

עם כל הטכנולוגיה סביבנו, מחברות מעוצבות שומרות על המיקום הגבוה והקבוע שלהם ככלי עבודה אישי ומרכזי בניהול המשימות שלנו, סיכומים, כתיבה יוצרת, איורים וסקיצות. ככזה, המחברות המעוצבות הן פתרון מיתוגי מנצח הן בקשר בין המשתמש למוצר והן למשך השימוש בו לאורך זמן .

מהן מחברות פרמיום?

מחברות פרמיום הן מחברות מעוצבות, להלן כמה מאפיינים שניתן למצוא במחברות פרמיום:

  1. מחברת שניתן לבצע על הכריכה שלה הטבעת פוייל

מה יותר נחמד ממחברת מותאמת אישית? מחברת עם הטבעת פוייל!
מחברת עם הטבעת פויל מאפשרת לכל אחד לבחור את ההטבעה הייחודית לו.
אצלנו במחברות ניתן להטביע את השם שלכם או של אדם אהוב, ראשי תיבות, הקדשה אישית כמתנה, לוגו של העסק וכל דבר אחר שעולה על רוחכם.
חשוב לדעת על הטבעה של פוייל כי ניתן לבצע אותה על מחברות בעלות כריכה פרמיום.
הטבעה של פוייל מאפשרת לכם להסתובב עם מחברת פרמיום ייחודית רק לכם.

  1. מחברת בעלת כריכה עור

בקטגוריית מחברות פרמיום ניתן למצוא גם מחברות שיש להן כריכה ייחודית מעור. ניתן לבחור כריכה בצבעים שונים ממגוון האפשרויות שמופיעות באתר שלנו. חשוב לציין שאם אתם מעוניינים לערוך הטבעה של פוייל, ניתן לבצע זאת על מחברת בעלת כריכה עור.

מי עושה שימוש במחברות עם כריכה פרמיום?

ישנו קהל יעד נרחב שעושה שימוש במחברות עם כריכת פרמיום, להלן חלק מהמשתמשים במחברות מסוג זה:

  • בעלי מקצוע

בעלי מקצוע שונים בוחרים לעיתים לשווק את העסק שלהם באמצעות חלוקת שי ללקוחות הפרמיום שלהם.
ברוב המקרים, על המתנות טבוע השם של בית העסק, כך בעצם שני הצדדים במשוואה (בית העסק והלקוח) נהנים. מצד אחד, הלקוחות נהנים ממתנה שימושית, יוקרתית ויפה ביותר ומצד שני, הם מפרסמים את בית העסק ממנו קיבלו את השי.
אם אתם תוהים מה הקשר בין השי שניתן מבעלי מקצוע שונים ללקוחות שלהם, מדובר במחברות פרמיום.
במקרים רבים, בעלי מקצוע, לדוגמא, רואי חשבון, עורכי דין, יועצים פיננסים וכו', בוחרים להעניק ללקוחות שלהם מחברות פרמיום עם הטבעה של פוייל שכוללת את שם בית העסק.

  • אנשים שמעוניינים להעניק מתנה מיוחדת לאדם קרוב

אנשים רבים עושים שימוש במחברות לשימושים שונים. כפי שנכתב לעיל, כולם אוהבים מחברות, כך שמדובר במתנה שימושית עבור כל אדם באשר הוא.
אך לא די בבחירה של מתנה שימושית בלבד. כאשר רוצים להשקיע באדם אהוב, יש מי שבוחרים להעניק לו מחברות מעוצבות בעלות כריכה עור ועם או בלי הטבעה של פוייל (כל אחד בוחר את הסגנון שמתאים לו).
מדובר במתנה ייחודית שכל אדם באשר הוא ישמח לקבל.

  • תלמידים ומורים שמעוניינים במחברת ייחודית

תלמידים (בבית הספר ובאוניברסיטאות) ומורים עושים שימוש תדיר במחברות. זו כנראה הסיבה שרבים מהם בוחרים לרכוש מחברות מעוצבות בעלות כריכה פרמיום. אנחנו במחברות מקבלים לעיתים קרובות הזמנות של קהלי יעד אלו שמעוניינים במחברות עם הטבעה של פוייל שבה מופיע שם התלמיד או המורה. אנו סוברים כי הסיבה לכך טמונה בעובדה כי כיום אין זה מספיק לכתוב את שם בעל המחברת באמצעות טוש או עט. כיום בעל מחברת פרמיום צריך להיראות בסטייל, זו הסיבה לכך שהוא צריך ששמו יהיה מוטבע על המחברת.

מחברות-פרמיום
מחברות-פרמיום

מהם היתרונות של מחברות מעוצבות עם כריכה פרמיום?

אלו שבוחרים לרכוש מחברות מעוצבות עם כריכה פרמיום יכולים ליהנות משלל יתרונות, להלן כמה מהם:

  1. מחברת פרמיום גורמת לכל בעל מקצוע להיראות בסטייל

בדיוק כמו ששעון חדש או כל תכשיט אחר משדרג את המראה שלנו, כך גם מחברת פרמיום.
שימוש במחברת פרמיום עם כריכה עור והטבעה של פוייל למשל, יכולה לגרום לכל עורך דין, רואה חשבון, רופא או כל בעל מקצוע אחר להיראות בסטייל.

  1. מחברת פרמיום יכולה להיות מתנה מושלמת עבור כל אחד

עכשיו כשאתם מכירים לעומק את מחברות הפרמיום, אתם יודעים שבפעם הבאה לא תצטרכו להסס לרגע לגבי מתנה לחבר, מכר או קרוב משפחה מכיוון שאתם תדעו בדיוק מה אתם רוצים להעניק לו – מחברת פרמיום של מחברות.
אתם תוכלו כמובן לבחור בין שלל האפשרויות של מחברות מעוצבות שיעמדו בפניכם. כלומר, בין מחברת עם כריכה עור, עם הטבעה של פוייל או בלי.

עד כאן כל המידע שאתם צריכים לדעת על מחברות פרמיום.
אם יש לכם שאלות נוספות או תהיות בנוגע למחברות אלו, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר.
נציג מטעמנו ישמח לענות לכם על כל שאלה.

 

מידע נוסף ומאמרים קרובים: מחברת כריכת סיכות מחברת ספירלה קשיחה מחברת כריכה דבק מחברות ספירלה כריכה רכה הנחיות לעיצוב מחברות

סיכום נקודות: מחברות פרימיום

מחברת ספירלה

מחברות ספירלה

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

מחברת כריכה קשה

מחברת כריכה קשה

מחברת עם כריכה קשה עם תפירה והדבקה חמה

מחברת פרימיום

מחברות פרימיום

מחברת בגימור יוקרתי
דמוי עור/ הטבעות/ פוייל

מחברת כריכת סיכות

מחברת כריכת סיכות

מחברת כריכה רכה
שדרה מבוססת סיכות

מחברת כריכה דבק

מחברת כריכה דבק

מחברות עם כריכה
שלד באמצעות דבק

מחברת ספירלה כריכה רכה

מחברות ספירלה כריכה רכה

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

FAQs: שאלות נפוצות למחברות מעוצבות

מספר שאלות ותשובות שעולות באופן תדיר על ידי הלקוחות והגולשים. 
ניסינו לרכז את המענה באופן פשוט ככל האפשר. יחד עם זאת, במידה ולא ענינו על שאלה או שקיים עניין אחר, אל תהססו לפנות אלינו – אנחנו כאן לשירותכם !

הבחירה בכריכה קשה הפך מקובל יותר בשנים האחרונות – סוג של סטנדרט. מחברת כריכה קשה נתפסת יוקרתית יותר ונשמרת לאורך זמן רב יותר. השלד הקשה של המחברת משפיע באופן משמעותי על הגימור המלוטש לאורך זמן של המחברת.

ספירלה הוא פתרון שימושי ונוח למבנה הכריכה והשימוש במחברת הממותגת שלנו. הוא מאפשר כתיבה ושימוש על משטח שטח לחלוטין. מהנסיון שלנו, המשתמשים בישראל אוהבים מאד מחברות ספירלה וזו הבחירה המועדפת עליהם

עיצוב גרפי פועל על פי מחירון שעתי הכולל את מורכבות העיצוב הנדרש – 80-120 ₪ לשעת עיצוב (לפני מע"מ). נשמח לעמוד לרשותכם עם סטודיו גרפי מצוין

מחברות מעוצבות מגיעות במידות שונות ומגוונות.  מקובל ונפוץ לייצר מחברות ממותגות ומעוצבות במידות (148*210)A4(297*210), A5. נכון לבחור את מידת המחברת בהתאם לשימוש. לידיעתכם המחברת המבוקשת ביותר בישראל הינה מחברת בגודל A5

ניתן לקבל גימור למינציה מבריק או מט, כמו כן, גימורים יחודיים יותר כמו למינציה משי (תחושת בד).כמו כן, ניתן לקבל מימד יוקרתי נוסף על ידי שימוש ב-UV סלקטיבי מובלט והטבעות כסף או זהב, המשתלבים בעיצוב הגרפי של כריכת המחברת הממותגת

החלק היומיומי והשימוש של המחברת הוא חלקה הפנימי. כאשר מייצרים מחברות מעוצבות ממותגות, ניתן לעצב את דפי המחברת על פי בחירתכם. לרוב על מנת לשמור על רף מחירון סביר, משתמשים בהדפס צבע אחד בפנים המחברת ומשיגים יחוד על ידי עיצוב אפקטיבי. לדוגמא דפי מחברת הממוקדים למשימות TO-DO או דפי מחברות למנהלים אשר יכולים לסכם נקודות במהלך פגישות או ישיבות ועוד ועוד

האמת שזו לגמרי בחירת של נוחות שימוש. מחברת מעוצבת עם פתיחה הצידה, נחשבת קלאסית יותר ומחברת עם פתיחה עליונה נחשבת מחברת לאנשי ביצוע

האמת שאלה קשה. המחיר של מחברת מושפע מהאיפיון שלה (מידה, כמות דפים, גימורים), וכמובן כמות המחברות בהזמנה. ככל שהכמות גדולה יותר, המחיר ליחידה יורד על רף מסוים. שאלו את נציג השירות

הצעת מחיר מהירה: מלאו את הפרטים מטה, ואנו נשוב אליכם בהקדם

אנו פועלים על מנת להביא עבורכם את המוצר איכותי במחיר אטרקטיבי ככל הניתן ומעל הכל עם שירות אישי ומקצועי.

אנו מקפידים על בחירת חומרי גלם מובילים ומשתדלים לפעול עם ספקים מקומיים כחול/לבן ככל האפשר .

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

i

שים לב - הצעת מחיר מנצחת לפניך

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה