הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

מחברות ספירלה קשיחות

כיום, ישנם לא מעט אמצעים ומוצרי קידום. חברות ועסקים רבים, מעניקים מתנות ממותגות על מנת לקדם את עצמם. אחד ממוצרי קידום אלו, המהווה מתנה שימושית, היא מחברת ספירלה קשיחה ממותגת. מה היתרונות של מחברת זו, למי מתאימה, וכיצד רוכשים אותה? קדימה, בואו נתחיל.
מחברות מעוצבות מחברות ספירלה כריכה קשה mahbarot

מחברות ספירלה קשיחות – מהן?

מחברת ספירלה היא מחברת אשר מאגדת את דפיה באמצעות השימוש בסליל. מחברות ספירלה מגיעות בכריכות שונות, אך המומלצת ביותר, היא מחברת ספירלה קשיחה. למחברת ספירלה קשיחה, מגוון רחב של יתרונות, מול מתחרותיה, המחברות הרגילות. ראשית, את מחברת הספירלה הקשיחה, ניתן לקחת לכל מקום, ולהכניס לכל תיק, מבלי שזאת תתקמט ותאבד את צורתה.

מלבד יתרונות אלו, מחברת ספירלה קשיחה מאפשרת לכתוב ולשרטט בה, בכל מקום, אודות לכריכה הקשיחה המהווה תחליף לשולחן. כמו כן, ממחברת ספירלה קשיחה, ניתן לתלוש דפים באם ברצונכם להעביר לאחרים דפים, פרטים שכתבתם, או סתם לפנות דפים שאינם רלוונטיים עוד מהמחברת.

ספירלה-מחברות-מעוצבות
ספירלה-מחברות-מעוצבות

 

מחברת ספירלה קשיחה ממותגת

כיום, ישנה חשיבות רבה למיתוג. ראשית, על מנת להפיץ כמה שניתן את החברה או העסק ולהגיע לכמה שיותר לקוחות. שנית, על מנת להקנות לחברה או לעסק מראה רציני, איכותי ומתקדם. בשל שתי סיבות אלה, רבים בוחרים לשווק עצמם דרך מיתוג מוצרים. מוצר ממותג אשר מהווה מוצר שתמיד שימושי, הוא מחברת ממותגת.

מחברת ספירלה קשיחה ממותגת, יכולה לשמש את יושבי המשרד או העסק, וכך יוצרת קו אחיד. כמו כן, מחברת ספירלה קשיחה ממותגת יכולה להוות מתנה שימושית ללקוחות או עובדים, בחלוקה בכנסים, ימי חברה, השתלמויות ועוד.

גדלים של מחברת ספירלה קשיחה

מחברות ספירלה קשיחות ניתן להכין בגדלים ובמידות שונות. ישנם מספר גדלים הפופולאריים.

  • A6 – במחברת בגודל זה, כל עמוד מגיע בגודל של כ- 10.5 ס"מ על כ – 14.8 ס"מ.
  • A5 – במחברת בגודל זה, כל עמוד מגיע בגודל של כ – 14.8 ס"מ על כ – 21 ס"מ. מחברת ספירלה כריכה קשה A5 היא המחברת הפופולארית והנפוצה ביותר.
  • A4 – במחברת בגודל זה, כל עמוד מגיע בגודל של כ – 21 ס"מ על כ- 29.7 ס"מ. מחברת ספירלה כריכה קשה A4 גם היא מידה נפוצה ביותר.
מידות-נייר-A4-A5-A6
מידות-נייר-A4-A5-A6

 

למי מחברת ספירלה קשיחה ממותגת תתאים?

מחברת ספירלה קשיחה מתאימה לכולם. בגדול, המחברת מתאימה לכל מי שצריך אפשרות לכתוב, וכן מיתוג. מחברת ספירלה ממותגת מתאימה לכל בעל עסק, ארגון או חברה. אנשי מקצוע ואנשי שירות רבים ומגוונים, משתמשים במחברת ממותגת.

למעשה מחברת היא כלי ניהולי מהמהדרגה הראשונה. ניהול מכיל עשרות משימות חלקן ברמת ביצוע, חלקן ברמת בקרה. עומק התפקיד ורוחבו מצריך חשיבה מתמדת תוך מיקוד  דרך סיכום של החומרים שעוברים בישיבות, דיונים, פגישות אישיות וברגעים של עבודה אישית. כמובן שכל תעשיה אחרת גם כן בוחרת להשתמש במחברות מעוצבות  החל מקוסמטיקאיות, דרך עורכי דין ורואי חשבון, וכלה בקונדיטורים. מחברת ספירלה קשיחה ממותגת מתאימה הן לבעל עסק אשר רוצה להקנות לעצמו מראה מקצועי, מרשים ואחיד, והן לבעל עסק אשר מעוניין לחלק כמתנה את המחברת הממותגת לעובדים או לקוחות, במשרד או בכנסים וחגיגות. זאת על מנת ליצור רושם ולשווק את עצמו ככל שניתן.

סיכום נקודות: מחברות ספירלה קשיחות

מחברת ספירלה

מחברות ספירלה

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

מחברת כריכה קשה

מחברת כריכה קשה

מחברת עם כריכה קשה עם תפירה והדבקה חמה

מחברת פרימיום

מחברות פרימיום

מחברת בגימור יוקרתי
דמוי עור/ הטבעות/ פוייל

מחברת כריכת סיכות

מחברת כריכת סיכות

מחברת כריכה רכה
שדרה מבוססת סיכות

מחברת כריכה דבק

מחברת כריכה דבק

מחברות עם כריכה
שלד באמצעות דבק

מחברת ספירלה כריכה רכה

מחברות ספירלה כריכה רכה

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

FAQs: שאלות נפוצות למחברות מעוצבות

מספר שאלות ותשובות שעולות באופן תדיר על ידי הלקוחות והגולשים. 
ניסינו לרכז את המענה באופן פשוט ככל האפשר. יחד עם זאת, במידה ולא ענינו על שאלה או שקיים עניין אחר, אל תהססו לפנות אלינו – אנחנו כאן לשירותכם !

הבחירה בכריכה קשה הפך מקובל יותר בשנים האחרונות – סוג של סטנדרט. מחברת כריכה קשה נתפסת יוקרתית יותר ונשמרת לאורך זמן רב יותר. השלד הקשה של המחברת משפיע באופן משמעותי על הגימור המלוטש לאורך זמן של המחברת.

ספירלה הוא פתרון שימושי ונוח למבנה הכריכה והשימוש במחברת הממותגת שלנו. הוא מאפשר כתיבה ושימוש על משטח שטח לחלוטין. מהנסיון שלנו, המשתמשים בישראל אוהבים מאד מחברות ספירלה וזו הבחירה המועדפת עליהם

עיצוב גרפי פועל על פי מחירון שעתי הכולל את מורכבות העיצוב הנדרש – 80-120 ₪ לשעת עיצוב (לפני מע"מ). נשמח לעמוד לרשותכם עם סטודיו גרפי מצוין

מחברות מעוצבות מגיעות במידות שונות ומגוונות.  מקובל ונפוץ לייצר מחברות ממותגות ומעוצבות במידות (148*210)A4(297*210), A5. נכון לבחור את מידת המחברת בהתאם לשימוש. לידיעתכם המחברת המבוקשת ביותר בישראל הינה מחברת בגודל A5

ניתן לקבל גימור למינציה מבריק או מט, כמו כן, גימורים יחודיים יותר כמו למינציה משי (תחושת בד).כמו כן, ניתן לקבל מימד יוקרתי נוסף על ידי שימוש ב-UV סלקטיבי מובלט והטבעות כסף או זהב, המשתלבים בעיצוב הגרפי של כריכת המחברת הממותגת

החלק היומיומי והשימוש של המחברת הוא חלקה הפנימי. כאשר מייצרים מחברות מעוצבות ממותגות, ניתן לעצב את דפי המחברת על פי בחירתכם. לרוב על מנת לשמור על רף מחירון סביר, משתמשים בהדפס צבע אחד בפנים המחברת ומשיגים יחוד על ידי עיצוב אפקטיבי. לדוגמא דפי מחברת הממוקדים למשימות TO-DO או דפי מחברות למנהלים אשר יכולים לסכם נקודות במהלך פגישות או ישיבות ועוד ועוד

האמת שזו לגמרי בחירת של נוחות שימוש. מחברת מעוצבת עם פתיחה הצידה, נחשבת קלאסית יותר ומחברת עם פתיחה עליונה נחשבת מחברת לאנשי ביצוע

האמת שאלה קשה. המחיר של מחברת מושפע מהאיפיון שלה (מידה, כמות דפים, גימורים), וכמובן כמות המחברות בהזמנה. ככל שהכמות גדולה יותר, המחיר ליחידה יורד על רף מסוים. שאלו את נציג השירות

הצעת מחיר מהירה: מלאו את הפרטים מטה, ואנו נשוב אליכם בהקדם

אנו פועלים על מנת להביא עבורכם את המוצר איכותי במחיר אטרקטיבי ככל הניתן ומעל הכל עם שירות אישי ומקצועי.

אנו מקפידים על בחירת חומרי גלם מובילים ומשתדלים לפעול עם ספקים מקומיים כחול/לבן ככל האפשר .

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

i

שים לב - הצעת מחיר מנצחת לפניך

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה