הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

ספירלה

ספירלה (נקראת גם שבלול, או עקומה חלזונית) היא קו עקום שיוצא מנקודה ומתרחק ממנה תוך כדי שהוא מסתובב סביבה. כאשר מייצרים מחברות ספירלה, הכוונה לכריכה אשר מחוברת באמצעות לולאות מתכתיות (לרוב) אשר מיצרות ציר פתיחה עבור מהחברת כמו גם איגוד הדפים והכריכה למוצר שלם.
מחברות מעוצבות מחברות ספירלה כריכה קשה mahbarot

מחברות הם פריט שימושי שמלווה רבים מאתנו במהלך היום. זה לא במקום המחשב ולא במקום הנייד, כי למחברת יש מקום משל עצמה והיא נחוצה לרבים מאתנו. במיוחד נחוצה מחברת ספירלה למי שמרבה לכתוב ולהיעזר בכלי כתיבה לצורכי לימודים, עבודה וכן הלאה. מחברת יכולה ללוות אותנו לכל מקום בו נרצה לרשום דברים. זה יכול להיות לבית הספר, לקורסים, לאספת צוות וכן הלאה.

יש בנמצא סוגים שונים של מחברות. גדולות וקטנות, דקות ועבות, חלקות ועם שורות, עם כריכת קרטון וכריכת מפל. ויש גם מחברות מעוצבות ומחברות ספירלה. יש גם שילוב מדהים של מחברות מעוצבות עם ספירלה. תוצר מושלם שנועד לספק למשתמשים חוויה מיוחדת ומהנה במיוחד.

אז מהי בעצם מחברת ספירלה?

מחברת ספירלה הינה מחברת אשר דפיה אגודים זה לזה עם ספירלה. הדפים כולם מחוררים בצורה אחידה והספירלה מושחלת בתוכם וכך נוצרת לה המחברת.

מה שמיוחד במחברות אלו הוא העובדה שהדפדוף נוח וקל יותר מבכל מחברת אחרת. בנוסף הספירלה מאגדת את הדפים כולם בצורה חזקה וטובה יותר. כך יש פחות סיכויים לדפים נושרים שמתנתקים מהמחברת.

אין להשוות שימוש במחברת ספירלה לשימוש בכל מחברת אחרת. המחברת יציבה ועמידה יותר, היא גם נראית רצינית יותר.

ספירלה-מחברות-מעוצבות
ספירלה-מחברות-מעוצבות

כתיבה במחברת – בנוחות מקסימלית

כאשר כותבים במחברת חשוב שהכתיבה עצמה תהיה נוחה ככל האפשר. זאת כדי שנוכל לכתוב בכיף ולזרום עם המילים. מחברת ספירלה מאפשרת כתיבה בנוחות מקסימלית. היתרון הגדול של הספירלה הוא האפשרות לפתוח את המחברת לגמרי ולהשאיר את הדף הראשון עליו אנחנו כותבים בראש הדפים. יתר הדפים לא מתקמטים וגם הכריכה עצמה נשמרת חלקה ויציבה למרות הפתיחה והסגירה. הכתיבה במחברת ספירלה נחשבת לנוחה מאוד, מה שמאפשר גם לכתוב וגם ליהנות ממחברת חלקה במצב נהדר לאורך זמן של שימוש.

מחברות מעוצבות בהזמנה אישית

כיום רבים בוחרים לעצב לעצמם מוצרים בהתאמה אישית. ההתאמה האישית מאפשרת לנו לעצב את המוצרים בדיוק כמו שנעים לנו בעיניים ומוצא חן בעינינו. האופציה הזו מתאימה למוסדות, לבתי ספר, לחברות גדולות ולנותני שירות.

כל אחד יכול להזמין את המחברות שמתאימות לו לפי הסגנון והמטרה. בין היתר נתייחס לצבעים האהובים והמתאימים, ללוגו, למסר שהמחברת צריכה להביע ועוד. בסופו של דבר מחברת כזו יכולה להיות מוצר מעולה ואיכותי שעונה על הצורך ומאפשר לנו שימוש מותאם אישית לנו.

במהלך תכנון המחברת תוכלו לבחור בין מחברת ספירלה כריכה רכה לבין מחברת ספירלה כריכה קשה ואפשרויות עיצוב נוספות

מחברות-מעוצבות
מחברות-מעוצבות

עיצוב מותאם אישי – בהתאם למטרה

ניתן לעצב מחברות ספירלה לפי המטרה הרצויה. חברות, ארגונים, מוסדות או עסקים יכולים להדפיס כמות מסוימת של מחברות מעוצבות בסגנון אחיד. כך יש לכל המשתמשים מחברת מעוצבת שמכילה על גביה את הלוגו.

ניתן גם לשלב על כל דף של המחברת אמירה ועיצוב מיוחדים. התוצאה? מחברת מותאמת אישית אשר תוכננה ועוצבה בדיוק לפי הצורך והשימוש שלכם. מחברת כזו עתידה לשרת כל אחד מהמשתמשים לשביעות רצונו. במחברת כותבים, עורכים רשימות, מסמנים, מסכמים ומבצעים עוד פעולות רבות אחרות באופן יומיומי.

כל זאת מבלי שדיברנו על מידות של מחברות מעוצבות. כמובן הנפוצה ביותר היא מחברת A5, אחריה מחברת בגודל A4 ולאחר מכן מידות בהתאמה אישית אחרת.

מה צריך לזכור כשמזמינים מחברות ספירלה?

יש כמה דברים שצריך לזכור כשמזמינים מחברת מותאמת אישית. ראשית צריך לבדוק אילו אפשרויות קיימות ומהי הכמות המינימלית שניתן להזמין. שנית צריך לחשוב מה אנו רוצים להפיק ואיזו מחברת תוכל להיות שימושית עבורנו.

בנוסף יש לדייק היטב את העיצוב ולבחור את הצבעים ואת העיצובים שמשרתים אותנו ומוצאים חן בעינינו. נבחר בית דפוס מקצועי ואמין לשם הזמנת העבודה, ונקבל לידינו עם תוך תהליך ההדפסה מחברות מעוצבות ומוכנות לכתיבה. אכן, תוצאה נהדרת שמגשימה את הציפיות שלנו!

אנו ממליצים לפנות אל בית הדפוס ולבקש הנחיות גרפיות וטכניות לעיצוב:  פריסה, בלידים, שוליים, מבנה קבצים ועמודים וכדומה. תוכלו לקרוא עוד בנושא בהנחיות לעיצוב מחברות

סיכום נקודות: ספירלה

מחברת ספירלה

מחברות ספירלה

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

מחברת כריכה קשה

מחברת כריכה קשה

מחברת עם כריכה קשה עם תפירה והדבקה חמה

מחברת פרימיום

מחברות פרימיום

מחברת בגימור יוקרתי
דמוי עור/ הטבעות/ פוייל

מחברת כריכת סיכות

מחברת כריכת סיכות

מחברת כריכה רכה
שדרה מבוססת סיכות

מחברת כריכה דבק

מחברת כריכה דבק

מחברות עם כריכה
שלד באמצעות דבק

מחברת ספירלה כריכה רכה

מחברות ספירלה כריכה רכה

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

FAQs: שאלות נפוצות למחברות מעוצבות

מספר שאלות ותשובות שעולות באופן תדיר על ידי הלקוחות והגולשים. 
ניסינו לרכז את המענה באופן פשוט ככל האפשר. יחד עם זאת, במידה ולא ענינו על שאלה או שקיים עניין אחר, אל תהססו לפנות אלינו – אנחנו כאן לשירותכם !

הבחירה בכריכה קשה הפך מקובל יותר בשנים האחרונות – סוג של סטנדרט. מחברת כריכה קשה נתפסת יוקרתית יותר ונשמרת לאורך זמן רב יותר. השלד הקשה של המחברת משפיע באופן משמעותי על הגימור המלוטש לאורך זמן של המחברת.

ספירלה הוא פתרון שימושי ונוח למבנה הכריכה והשימוש במחברת הממותגת שלנו. הוא מאפשר כתיבה ושימוש על משטח שטח לחלוטין. מהנסיון שלנו, המשתמשים בישראל אוהבים מאד מחברות ספירלה וזו הבחירה המועדפת עליהם

עיצוב גרפי פועל על פי מחירון שעתי הכולל את מורכבות העיצוב הנדרש – 80-120 ₪ לשעת עיצוב (לפני מע"מ). נשמח לעמוד לרשותכם עם סטודיו גרפי מצוין

מחברות מעוצבות מגיעות במידות שונות ומגוונות.  מקובל ונפוץ לייצר מחברות ממותגות ומעוצבות במידות (148*210)A4(297*210), A5. נכון לבחור את מידת המחברת בהתאם לשימוש. לידיעתכם המחברת המבוקשת ביותר בישראל הינה מחברת בגודל A5

ניתן לקבל גימור למינציה מבריק או מט, כמו כן, גימורים יחודיים יותר כמו למינציה משי (תחושת בד).כמו כן, ניתן לקבל מימד יוקרתי נוסף על ידי שימוש ב-UV סלקטיבי מובלט והטבעות כסף או זהב, המשתלבים בעיצוב הגרפי של כריכת המחברת הממותגת

החלק היומיומי והשימוש של המחברת הוא חלקה הפנימי. כאשר מייצרים מחברות מעוצבות ממותגות, ניתן לעצב את דפי המחברת על פי בחירתכם. לרוב על מנת לשמור על רף מחירון סביר, משתמשים בהדפס צבע אחד בפנים המחברת ומשיגים יחוד על ידי עיצוב אפקטיבי. לדוגמא דפי מחברת הממוקדים למשימות TO-DO או דפי מחברות למנהלים אשר יכולים לסכם נקודות במהלך פגישות או ישיבות ועוד ועוד

האמת שזו לגמרי בחירת של נוחות שימוש. מחברת מעוצבת עם פתיחה הצידה, נחשבת קלאסית יותר ומחברת עם פתיחה עליונה נחשבת מחברת לאנשי ביצוע

האמת שאלה קשה. המחיר של מחברת מושפע מהאיפיון שלה (מידה, כמות דפים, גימורים), וכמובן כמות המחברות בהזמנה. ככל שהכמות גדולה יותר, המחיר ליחידה יורד על רף מסוים. שאלו את נציג השירות

הצעת מחיר מהירה: מלאו את הפרטים מטה, ואנו נשוב אליכם בהקדם

אנו פועלים על מנת להביא עבורכם את המוצר איכותי במחיר אטרקטיבי ככל הניתן ומעל הכל עם שירות אישי ומקצועי.

אנו מקפידים על בחירת חומרי גלם מובילים ומשתדלים לפעול עם ספקים מקומיים כחול/לבן ככל האפשר .

פניה מהירה

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

i

שים לב - הצעת מחיר מנצחת לפניך

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה