כדי שגם לכם תהיינה מחברות מעוצבות ומדויקות לכם, אתם צריכים רק לאתר חברה שמתמחה בהפקות דפוס שכאלו. חברה כזו מציעה שירות שכולל עיצוב גרפי מותאם, בחירת מחברת רצויה מתוך מבחר מחברות, התייחסות לעיצוב הכריכה ולעיצוב הדפים. אחרי כל הבחירות הללו עוברים לשלב ההדפסה. עם תום התהליך אתם עתידים לקבל לידיכם מחברת מעוצבת וממותגת שמתאימה לשימוש שלכם יותר מכל. זו המחברת שתלווה אתכם בכל דרך. בה תרשמו, תערכו רשימות, תציינו פרטים ותיעזרו בה. אל תתפלאו אם תגלו ביום מן הימים שבלי המחברת אתם לא יכולים להתחיל את היום העבודה שלכם...

תוכן מהיר: מחברת

מחברות מעוצבות מחברות ספירלה כריכה קשה mahbarot

אולי יש מי שסבור שמחברת הוא פריט ארכאי שאבד עליו הכלח. בעידן בו כולנו מצוידים במקלדת ומסך בתוך הכיס מי צריך בכלל מחברת? אז התשובה היא שכן, צריך מחברות. לא רק תלמידים בבית הספר. יש לא מעט אנשים שמשתמשים במחברות באופן יומיומי. ויש עוד רבים אחרים שיכולים לגלות כי מחברת פיסית, כן, כזו שעשויה מניר ורושמים עליה בעט מסורתי, יכולה להועיל להם ולשרת אותם באופן מפתיע.

אנשי מקצוע ומחברות

אמנם יש לנו כיום אינספור תוכנות וממשקים מדהימים כחול אשר על שפת הים. אבל כל אלו לא באמת מייתרים את הצורך במחברת. יש לא מעט יתרונות לשימוש דווקא במחברת. הנה הם לפניכם:

  • זמינות – עם כל הכבוד לטאבלטים ולמחשבים הזעירים, אי אפשר להשוות אותם לזמינות של מחברת נייר פשוטה. היא לא צריכה סוללה והטענה, לא דורשת חיבור לרשת ותמיד ניתן לאחוז בידיים את המידע ולראות אותו בצורה ברורה מאוד.
  • נוחות – יש אנשים רבים שבשבילם רישום צריך להתבצע עם כלי כתיבה על גבי ניר. כך הם מצליחים לחשוב טוב יותר, לשמור על רצף חשיבה, והכי חשוב – להעלות על הכתב את כל הנתונים הנחוצים בצורה ברורה ומסודרת מאד.
  • מעוף – כשצריך לרשום ולתת למעוף להפתיע אותנו, צריך השראה. מחברת יכולה למלא את הצורך הזה. לא מעט אנשי מקצוע מרגישים שמשהו נחסם להם מול המסכים. הם לא מצליחים לזרום עם הרעיונות ועם המחשבות שלהם. מכשירי הכתיבה ודפי המחברת הם אלו שמאפשרים להם לזרום עם ההבעה העצמית והיצירה.
  • העתקה – בתהליכי תכנון, ייצור וכדומה יש צורך בביצוע פעולות העתקה. מדובר על שכפול הדף כדי שגם ללקוח או לעמית לעבודה יהיה את אותו דף ביד. דפי מחברת ניתן לשכפל בקלות באמצעים שונים; מכונת צילום, מצלמה ועוד.
  • שליטה – מחברת נוחה מאפשרת לכם לשלוט על המידע שלכם בצורה טובה מאוד. אין תיקיות בתוך תיקיות ולא צורך לערוך חיפושים מייגעים. כל מילה שכתבתם נמצאת על מקומה ללא הפתעות או באגים.
  • מיתוג – התדמית של אנשי המקצוע חשובה להם. כל בית עסק וכל נותן שירות צריך למתג את עצמו היטב כדי להציג את עצמו מול לקוחות בנימה מתאימה ונחשבת. מחברת יכולה להיות ממותגת ומתאימה מאוד לערכי המותג. כך כל אחד מהצוות המקצועי מצויד במחברת אחידה שמדברת בעד עצמה. המיתוג יכול להופיע הן על כריכת המחברת והן על כל אחד מהדפים שבתוכה. מה שנותן חשיבות רבה לכל דף שנכתב.

מהי מחברת ממותגת, איך מזמינים אותה?

מחברת ממותגת הינה מוצר חדשני שמשלב בין המחברת הוותיקה והמוכרת לבין הצורך למתג ולהביע מסרים שיווקיים ברורים וקולעים מאד. מחברת ממותגת מכילה את המסרים שלכם והיא מעוצבת בהתאם לערכי המותג שלכם. המחברת מותאמת לאופי השימוש בה. זאת מבחינת גודל המחברת, סוג הכריכה, הצבעים, ההדפסה ואיכות הכריכה.

מחברות-מעוצבות
מחברות-מעוצבות

איך תהיינה לנו מחברות מדויקות לנו?

כדי שגם לכם תהיינה מחברות מעוצבות ומדויקות לכם, אתם צריכים רק לאתר חברה שמתמחה בהפקות דפוס שכאלו. חברה כזו מציעה שירות שכולל עיצוב גרפי מותאם, בחירת מחברת רצויה מתוך מבחר מחברות, התייחסות לעיצוב הכריכה ולעיצוב הדפים. אחרי כל הבחירות הללו עוברים לשלב ההדפסה. עם תום התהליך אתם עתידים לקבל לידיכם מחברת מעוצבת וממותגת שמתאימה לשימוש שלכם יותר מכל. זו המחברת שתלווה אתכם בכל דרך. בה תרשמו, תערכו רשימות, תציינו פרטים ותיעזרו בה. אל תתפלאו אם תגלו ביום מן הימים שבלי המחברת אתם לא יכולים להתחיל את היום העבודה שלכם…

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

מחברת עם כריכה קשה עם תפירה והדבקה חמה

מחברת בגימור יוקרתי
דמוי עור/ הטבעות/ פוייל

מחברת כריכה רכה
שדרה מבוססת סיכות

מחברות עם כריכה
שלד באמצעות דבק

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

i

שים לב - הצעת מחיר מנצחת לפניך

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות, אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה
דילוג לתוכן