הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה

מחברות מעוצבות

המחברות שאתם מזמינים מאיתנו לובשות כל צורה וכל צבע שתוכלו להעלות על הדעת. מכונות ההדפסה שלנו מהירות, מדויקות, ועובדות ללא לאות. הדפסים שלנו, המעצבים הגרפיים, כל העוסקים במלאכה מנוסים עם אין ספור עבודות דפוס וכל סוגי המחברות שכבר עיצבו וייצרו. רוצים מחברת עם דפי פנים בצבע? זקוקים למחברות עם שורות או משבצות, בהדפסה צבעונית? חשוב לכם שבכל העמודים או בכולם יהיו איורים מרהיבים בצבעים או עיטורים בשחור לבן? אנו משתמשים בתוכנות מובילות לעיצוב, וכל סוגי הדיו הצבעוניים שלנו באיכות גבוהה במיוחד. בכל צבע או צורה, העיצוב יישאר נהדר, עם דפים עמידים וצבעים עמידים, לא דוהים ותמיד ברורים לעין.

תוכן מהיר: מחברות מעוצבות

מחברות מעוצבות מחברות ספירלה כריכה קשה mahbarot

הצוות שלנו ביחד עם מכונות הדפוס מוכנים לפעול במרץ ולספק לכל המעוניין מחברות מעוצבות, בסטנדרט הגבוה ביותר. מתקבלות הזמנות החל מ-100 מחברות, כשהדגש הוא על עיצוב דפי הפנים ברמה גבוהה ביותר, עם אין ספור אפשרויות. לצד עיצוב כריכות, רכות או קשות, בצבע מלא, אנו שוקדים עבורכם על השקעה גם בדפי הפנים. כל דף ודף ייראו נהדר.

רוצים לדעת עוד? טיפים, רעיונות, הצעות ומידע במיוחד בשבילכם.

מחברות מעוצבות ודפי פנים

אם אתם יודעים בדיוק אילו דפי פנים רצויים לכם, נוכל ליישם בצורה מושלמת את הרעיונות היצירתיים שלכם או של המעצב הגרפי שלכם. אבל אם אתם לא לגמרי בטוחים איזה עיצוב ייתן לכם את הערך המוסף, קרוב לוודאי שתרצו לדעת אילו מאפיינים של דפי פנים הכי מבוקשים, מה הכי מקובל לעצב. כדאי לשים את האצבע על הנקודה שאין בעניין הזה חוקים.

הכל תלוי במטרת המחברת, במי שאמור להשתמש בה בסופו של דבר, בעבודה, בכל משימה בבית, במשרד, אצל לקוח או בכנס מקצועי.  עיצוב דפי פנים למחברות מעוצבות בכל צורה שתחפצו, שורות, משבצות, קווים, עם צורות ברקע ועוד ועוד. דוגמאות:

 • רוצים מחברת עם דפי פנים בעיצוב שורות? נוכל להדפיס לכם כל אורך של שורה, עם רווח שתגדירו מראש.
 • רוצים מחברות חלקות, עם או בלי הדפסות נלוות עם גרפיקה מכל סוג שהוא? נוכל להדפיס דפי פנים ריקים משני הצדדים או לעצב כל דף בצורה אחרת, עמוד אחד מודפס ומצידו השני, לבן.
 • רוצים עיצובים מיוחדים כגון נקודות? זקוקים למשבצות? נוכל להכין דפי פנים לחישובים, שרטוטים, נוסחאות. את כל זה נדפיס ונכרוך על הצד הטוב ביותר.
 • דפי הפנים יכולים לכלול שוליים, הדפסה עד קצוות הדף, בחצי עמוד, בשלושת רבעי עמוד ועוד. בעניין זה אין חוקים ואין תקדימים. כל גרפיקה ועיצוב שישרתו אתכם ואת המשתמשים במחברת ניתנים לביצוע.

שחור לבן, גוון אחד או צבע מלא: אתם בוחרים!

המחברות שאתם מזמינים מאיתנו לובשות כל צורה וכל צבע שתוכלו להעלות על הדעת. מכונות ההדפסה שלנו מהירות, מדויקות, ועובדות ללא לאות. הדפסים שלנו, המעצבים הגרפיים, כל העוסקים במלאכה מנוסים עם אין ספור עבודות דפוס וכל סוגי המחברות שכבר עיצבו וייצרו.

רוצים מחברת עם דפי פנים בצבע? זקוקים למחברות עם שורות או משבצות, בהדפסה צבעונית? חשוב לכם שבכל העמודים או בכולם יהיו איורים מרהיבים בצבעים או עיטורים בשחור לבן? אנו משתמשים בתוכנות מובילות לעיצוב, וכל סוגי הדיו הצבעוניים שלנו באיכות גבוהה במיוחד. בכל צבע או צורה, העיצוב יישאר נהדר, עם דפים עמידים וצבעים עמידים, לא דוהים ותמיד ברורים לעין.

כמה עמודים אפשר להכניס במחברות מעוצבות

ההתמחות שלנו בדפוס, בהדפסת כל סוגי המחברות שתוכלו להעלות על הדעת, מאפשרת לנו לקבלה הזמנה ולהעביר אותה לעיצוב ולדפוס במהירות ראויה לציון. אנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו ליווי מקצועי וביצוע מהיר, לשביעות רצונכם המלאה. זקוקים למחברת דקה, עבה או משהו באמצע? שימו לב כמה עמודים מקובל להזמין והרגישו חופשי לבקש ולקבל אפשרויות נוספות, לפי הצורך.

 • הכי מקובל: מחברות 80 דפים נחשבות לסטנדרט מאוד מקובל בשוק. יש להן נוכחות, יש להן נפח. שימו לב שמספר העמודים הוא למעשה כפול (דף שווה לשני עמודים) כך שנוצרת מחברת 160 עמוד. בהחלט מכובד. הוסיפו כריכה רכה או קשה, לפי רצונכם.
 
 • רוצים יותר? אין שום בעיה: נוכל להדפיס מחברת מושקעת ומעוצבת, עם כל דפי הפנים המרהיבים שתרצו, גם בתצורה עבה יותר, כגון 100 דפים (200 עמודים). אפשרי בכריכה רכה או קשה, עם גימורים לפי הצורך.
 
 • מחברות דקות ומחברות פנקס: נחוצים לכם פנקסי מחברת מעוצבים ומרשימים? שלל גדלי עמודים לבחירה, בכמות של 40 עמוד (80 דף) למחברת. מוסיפים כריכה נאה, עם חיבורי סיכות, הדבקה או ספירלה, ממש כפי שנחוץ לכם.
 
 • אפשר גם אחרת: מספר העמודים הנבחר איננו תורה מסיני. נוכל לסייע לכם להחליט מה הפתרון הטוב ביותר, ממש עכשיו, ממש היום. ספרו לנו מהו הצורך שלכם, איזה תקציב אתם רוצים להעמיד, ונסייע לכם להחליט עד כמה כדאי להשקיע בעיצוב כל דף, כמה עמודים יכנסו במחברת, האם הכריכה תהיה רכה, קשה, עם ציפוי, דפי כרומו ועוד.

הדפסת דפי פנים בעיצוב מלא לבחירתכם

אתם מחליטים איך נראים הדפי הפנים של המחברת שלכם. דפי שורות, דפי משבצות, נקודות, קווים שחור/לבן, צבעוני , או כל עיצוב אחר

איך מעצבים גרפיקה לדפי הפנים למחברות מעוצבות ?

טכנולוגיית הדפוס המתקדמת שלנו ערוכה ומוכנה להוציא לאור את המחברות המעוצבות שלכם, לכל מטרה. חלקו את המחברות לעובדים, עצבו מחברות משודרגות לשדרת הניהול, הכינו מחברות מעוצבים לצרכי קידום מכירות, מיתוג, על דפים יוקרתיים בתור קטלוגים ייחודים. לצורך עיצוב הגרפיקה לדפי הפנים עומדות לרשותכם שלל אפשרויות:

 • תוכלו לשלוח לנו עיצובים קיימים, ממוצרי דפוס שהפקתם בעבר. נוכל להטמיע את העיצוב גם לתוך מחברת חדשה לחלוטין, עם התאמות נדרשות.
 • נוכל לספק לכם שירותי עיצוב גרפי, לצורך עיצוב כריכה נהדרת או לצורך עיצוב דפי פנים מופלאים. אפשר כמובן להזמין עיצוב לכל המחברת, פנים וחוץ, כריכה ועמודים.
 • תוכלו לשלוח לנו דוגמאות עיצוב שמוצאות חן בעיניכם, ונוכל להמליץ מה יתאים לאופי המחברת הדרושה לכם.
 • נוכל לשלב במחברת בצורה נבונה ובשכל, את המיתוג שלכם, מיתוג קיים, מיתוג מחדש, לוגו. בכל דף או בחלקם, בחלק העליון, למטה או בצד, ניתן להדפיס כל דבר שעולה על דעתכם. מספרי טלפון חשובים, אנשי קשר ובעלי תפקידים, כתובת אתר אינטרנט ועוד ועוד
 

לא משנה אם יש לכם עיצוב גרפי מוכן או רק רעיון, אם אתם מבינים בעיצוב או זקוקים לטיפים מועילים, נשמח לרתום את הניסיון שלנו ולהפוך אותו למחברת מעוצבת, עם דפי פנים אפקטיביים, יפים, צבעוניים, מרשימים.

אילו גדלי דפי פנים אפשרי לשים במחברות מעוצבות ?

על מנת להוציא את המקסימום מעיצוב דפי הפנים למחברות הדרושות לכם, הרגישו חופשיים להחליט גם מה בעצם יהיה גודלו של כל דף ודף. מחברת בגודל פנקס, מחברת בגודל סטנדרטי, מחברת בגודל חריג ומידות מוגדלות – את הכל מהכול אפשר לעשות. וחוץ מזה, אתם יכולים להחליט גם באיזו צורה תתפתח המחברת. 

ניתן לבחור פתיחה רגילה, מימין לשמאל, פתיחה משמאל לימין או מלמעלה למטה. 

תוכלו להיעזר בהצעות לגדלים מקובלים (גיליונות נייר סטנדרטיים), אך כמובן שנוכל להדפיס גם אפשרויות אחרות שתבקשו.

 • מחברות מעוצבות A6

  להמחשה, זהו רבע מהגודל של דף מדפסת סטנדרטי, שאתם וודאי מכירים. אם נדבר במספרים, כל עמוד באורך 14.8 ס"מ ורוחב 10.5 ס"מ (או להפך, כרצונכם).

 • מחברות מעוצבות A5

  להמחשה, מדובר במחצית מגודלו של דף מדפסת סטנדרטי, המקובל השימוש משרדי או ביתי. ובמספרים, כל עמוד באורך 21 ס"מ ורוחב 14.8 ס"מ (או להפך, כרצונכם). זו המידה המבוקשת ביותר בישראל – מחברת ספירלה, כריכה קשה

 • מחברות מעוצבות A4

  להמחשה, זהו למעשה אותו הגודל של דף מדפסת סטנדרטי כיום. אם נדבר במספרים, כל עמוד באורך 21 ס"מ ורוחב 29.7 ס"מ (או להפך, כרצונכם).

זקוקים מחברת, מרהיבה ומעוצבת? הגעתם למקום הנכון. 

אנו מעצבים, מדפיסים וכורכים מחברות מעוצבות לכל מטרה וצורך. ניתן לבחור דפי נייר רגילים, נטול עץ, דפי כרומו, כריכות רכות, כריכות קשות, עם או בלי למינציה, אפשרות ללכה, הטבעות וגימורים יוקרתיים והכל בגימור מקצועי וצבע מלא.

מידות למחברות, מידות נייר

המידות מייצגות מידות במילימטרים מתוך החלוקה של דף גיליון. ניתן לייצר מחברות גם במידות אחרות על פי הצורך ובהתאמה אישית

מחברות מעוצבות מידות נייר A4 A5 A6 גיליון חצי

צבע מלא (פרוצס) ועשיר יכול להשפיע על העיצוב

טכניקות הדפוס הנוכחיות מאפשרות לנו להציע לכם מגוון רחב של פתרונות, מהירים ובכל כמות, אך לפני שמחליטים כמה מחברות להזמין, מחליטים על עיצוב, צבעים ותדמית. 

מחברות מעוצבות וממותגות יכלול כמעט תמיד לוגו שיווקי, כיתוב שמהווה מעין תעודת זהות עסקית. אבל למרות שהלוגו מקבל חלק נכבד מהבמה הייצוגית, זה לא העיצוב היחיד שתופס את העין. 

הניסיון שלנו מגלה שאיכות ורמת הצבעים המודפסים, גם על דפי הפנים אך במיוחד על העטיפה, משפיע באופן מעמיק על חוויית המשתמש, על התפיסה של המוצר (המחברת) ועל התפיסה של העסק שאותו ממתגים. 

אנו משתמשים עבור לקוחותינו בהדפסה על צבע מלא ועשיר, צבע עמוד ומלא חיים, עם קשת שלימה של גוונים מרהיבים. 

את הצבעים והשילובים חשוב לבחור תוך התאמה למסר, לתדמית ולמיתוג שרוצים להעביר.

העיצוב בכלל והצבעים בפרט יוצרים אחרי הכל את התדמית שלכם, הסיפור שלכם. כאשר אתם מזמינים מחברת ממותגת, מעוצבת כמו שצריך, אתם מדגישים באמצעות המוצר השימושי ולפעמים אפילו יום יומי, מסר של מצוינות לכל מי שמקבל אותו ואחוז בו. 

מנהלים, עובדים, לקוחות, ספקים, מתעניינים – כל מי שייקח לידיים מחברת מעוצבת, ממותגת, מרהיבה ובצבעים חיים, קולט את המסר הרצוי בצורה מודעת או תת מודעת. וזהו המסר שמיתוג חזק שואף להעביר.

שיטות להעשרת עיצובי מחברות מעוצבות

מכונות דפוס המיישמות צבעים מרשימים ובעלי אפקט מרהיב אינן הדרך היחידה להוסיף עיצוב מחברת אישי וגימור. ניתן לקשט את המחברות הממותגות בדרכים נוספות, הן למטרת שימור המחברת לאורך זמן והן למטרת הידור מיוחד. 

לדוגמא הוספת למינציה, זוהי שכבת מגן מחומר פלסטי שקוף ועמיד. את הלמינציה מלבישים על העטיפה של המחברת בצורה מבריקה או לא מבריקה (מט). 

מלבד למינציה, אפשר לעטוף את כריכת המחברת עם ציפוי יוקרתי יותר, לכה. בעזרת ציפוי שכזה אפשר ליצור אפקט מעניין ומרשים במיוחד, להדגיש טקסטורה ואף ליישם אייקונים מיוחדים. שלבו בין צבעים עשירים ויפים לבין אפקטים נוספים. 

העשירו את המיתוג שלכם לפי מידת רצונכם. ביכולתנו להציע לכם מחברות ממותגות ומעוצבות, מלהיבות ומיוחדות: תוכלו לבחור אפקטים נוצצים, הטבעות או הבלטות, שימוש בלכה מים ועוד. החליטו עד כמה יוקרתית תרצו את המחברת הממותגת או איזה סגנון אחר נחוץ לכם – אנחנו ניישם. 

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

מחברת עם כריכה קשה עם תפירה והדבקה חמה

מחברת בגימור יוקרתי
דמוי עור/ הטבעות/ פוייל

מחברת כריכה רכה
שדרה מבוססת סיכות

מחברות עם כריכה
שלד באמצעות דבק

מחברת ספירלה איכותיות במיוחד בעיצוב מלא

שים לב - הצעת מחיר מנצחת לפניך

שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה 08:00-17:00

אנו משתדלים להגיב באופן מלא עד 3 שעות בטווח שעות הפעילות,

אחרת בראשית היום העבודה הבא

הדפסת-מחברות-ממותגות-מעוצבות-mahbarot-A4-A5-A6-ספירלה
דילוג לתוכן